فعالسازی بسته رایگان 7 روزه

چرا وبسایت TrainListening مهارت لیسنینگ شما را افزایش می دهد

نویسنده:احمد روزبهانی
6/13/2016 6:58:09 PM
به اشتراک گذاری 151

وب سایت TrainListening.com کار را برای شمایی که قصد دارید تا مهارت شنیداری تان را افزایش دهید ساده تر کرده و با جمع آوری منابع مختلف و انجام تمرینهای تعاملی زمینه را برای رسیدن شما به هدفتان فراهم نموده است.


اگر مطالب مقاله چگونه می توان مهارت شنیداری لیسنینگ خود را افزایش داد را خوانده باشید خواهید دانست که یکی از راههای تقویت و بهبود مهارت لیسنینگ (Listening) گوش کردن زیاد همراه با نوعی تعامل است. در وبسایت TrainListening.com ساعتها متن به زبان انگلیسی وجود دارد که می توانید انواع تمرینها را برای تقویت مهارت شنیداری تان انجام دهید. بنابراین در این سایت برای مدت زیادی از منابع صوتی غیر تکراری برخوردار خواهید بود.

تمرین به صورت تعاملی قلب تمرینهای موجود در این وب سایت است. دو نوع تمرین رایج Transcribe و Word Puzzle اساسا بر این مبنا شکل گرفته اند.

 

در تمرین Transcribe پس از شنیدن قطعه صوتی باید دقیقا آنچه شنیده اید را حرف به حرف تایپ کنید. درصورتی که کاراکتری را به اشتباه تایپ کنید سایت از شما غلط می گیرد و شما مجبور هستید تا دوباره قطعه را گوش داده و اقدام به تایپ مجدد نمایید. بنابراین با انجام روزانه این تمرین به میزان زیادی عمل شنیدن را به طور موثر انجام می دهید.

 
Transcribe Training Page

نمایی از صفحه تمرین Transcribe

 

 تمرین Word Puzzle هم از نوع تعاملی ولی ساده تر است و پس از شنیدن قطعه صوتی باید کلمات به هم ریخته را مرتب کنید.

 

نمایی از صفحه تمرین Word Puzzle

 

در تمرین Free Listening هم زیر نویس اصلی متن موجود است که لازم است مجددا به مقاله اشاره ای شود که در زیر نویس ها باید زیرنویس اصلی را به زبان مادری خود ترجیح دهید در غیر اینصورت مغز شما در همان مد زبان مادری قفل خواهد ماند.

 بنابراین مشاهده می کنید که وب سایت TrainListening.com کار را برای شمایی که قصد دارید تا مهارت شنیداری تان را افزایش دهید ساده تر کرده و با جمع آوری منابع مختلف و انجام تمرینهای تعاملی زمینه را برای رسیدن شما به هدفتان فراهم نموده است.

برچسب های مهم

تقویت لیسنینگ تقویت مهارت شنیداری زبان انگلیسی تقویت Listening تقویت listening تقویت لیسنینگ مهارت شنیداری زبان انگلیسی تقویت مهارت Listening

برچسب ها
تقویت listening تقویت لیسنینگ مهارت شنیداری زبان انگلیسی تقویت مهارت Listening

دیدگاه ها

+ دیدگاه خود را بنویسید ...

هیچ دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد

نظر شما

وارد شوید
برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.