فعالسازی بسته رایگان 3 روزه

جدیدترین مجموعه های صوتی


برچسب های مهم

تقویت لیسنینگ تقویت مهارت شنیداری زبان انگلیسی تقویت Listening تقویت listening مهارت شنیداری زبان انگلیسی تقویت مهارت Listening تقویت لیسنینگ

چگونه می توان مهارت شنیداری لیسنینگ خود را افزایش داد

تعاملی کار کنید. به این معنی که به جای گوش دادن محض به رادیو یا تلویزیون با کسی صحبت کنید و یا به نحوی عمل کنید تا شنیده های خود را به چالش بکشید. تنها به یک ژانر خاص مثلا کمدی تکیه نکنید. سعی کنید انواع ژانرها را از علمی گرفته تا داستانی تجربه کنید
0 نظر
تقویت listening تقویت لیسنینگ مهارت شنیداری زبان انگلیسی

چرا وبسایت TrainListening مهارت لیسنینگ شما را افزایش می دهد

وب سایت TrainListening.com کار را برای شمایی که قصد دارید تا مهارت شنیداری تان را افزایش دهید ساده تر کرده و با جمع آوری منابع مختلف و انجام تمرینهای تعاملی زمینه را برای رسیدن شما به هدفتان فراهم نموده است.
0 نظر
تقویت listening تقویت لیسنینگ مهارت شنیداری زبان انگلیسی

تمرین Transcribe جهت تقویت لیسنینگ

یکی از راههایی که عموما توسط مدرسین زبان توصیه می شود این است که ابتدا به یک قطعه گوش داده و سپس سعی کنید هر آنچه می شنوید را بر روی کاغذ بیاورید. برخی از مدرسین بر این باورند که اگر این کار را روزانه به مدت یک ساعت در طول یک یا دو ماه انجام دهید مهارت شنیداری یا همان لیسنینگ شما به قدری بالا می رود که از این پس هرچه را بشنوید بلافاصله درک خواهید کرد.
0 نظر
تقویت لیسنینگ تمرین Transcribe تقویت مهارت شنیداری زبان انگلیسی

تمرین Puzzle جهت تقویت لیسنینگ

دراین تمرین که بیشتر شبیه یک بازی است باید از بین بیش از 19000 قطعه صوتی مربوط کتابهای صوتی، سخنرانی های مشهور، کتابهای آمادگی آزمون و ... همراه با سطح بندی یک پکیج را انتخاب کنید و به تک تک جملات گوش داده و سپس کلمات به هم ریخته را مرتب کنید.
0 نظر
تقویت لیسنینگ تمرین Puzzle تقویت مهارت شنیداری زبان انگلیسی

توصیه های کتاب Barrons برای بخش لیسنینگ آزمون آیلتس

تا قبل از آزمون و به هنگام تمرین و آماده سازی روشها و قوانین کلی را بیاموزید و تمرین کنید. اما در زمان امتحان تنها سوالات را مطالعه کنید و دنبال قوانین حاکم نباشید. پاسخها به ترتیب گفته می شوند. بنابراین اگر به عنوان مثال پاسخ سوال 10 را فهمیدید اما پاسخ سوال 9 را نفهمیدید بدانید که سوال 9 را از دست داده اید. در چنین حالتی برای سوال 9 یک حدس بزنید و ادامه دهید. ...
0 نظر
آزمون آیلتس آزمون IELTS Barrons

وقتی گوینده نظرش را عوض می کند

در بخش لیسنینگ آزمون آیلتس مواقعی پیش می آید که شخص گوینده صحبت خودش را اصلاح می کند. در این جور مواقع برای پیدا کردن پاسخ صحیح معمولا باید آنرا در قسمت تصحیح شده و یا جمله بعدی جستجو کرد.
0 نظر
آزمون آیلتس آزمون IELTS بخش لیسنینگ آزمون آیلتس

1200 لغت پرکاربرد در لیسنینگ آزمون IELTS

در این نوشته به 1200 لغتی که عموما در آزمون لیسنیگ آیلتس به کار برده می شود اشاره شده است.
0 نظر
آزمون لیسنیگ آیلتس لغت آیلتس

جستجوی لغت در قطعات صوتی

با توجه به وجود بیش از 20هزار قطعه صوتی در وبسایت که همچنان در حال افزایش می باشد امکانی فراهم شده تا بتوان یک لغت را در میان این قطعات صوتی جستجو نمود و تمام قطعاتی که از لغت مربوط به نحوی در یک جمله استفاده کرده اند نمایان شده و با ذکر منبع قابل شنیدن می باشند.
0 نظر
لغت زبان لغت صوتی

تبدیل امتیازات تمرین به اعتبار زمانی

شما می توانید به ازای هر 10 امتیاز 1 ساعت اعتبار زمانی دریافت کنید. این مقدار امتیاز تقریبا از 1 ساعت تمرین مداوم به دست خواهد آمد. و این بدان معنی است که اگر روزی اعتبار زمانی خریداری شده شما تمام شد می توانید بدون خریدن اعتبار زمانی روزی 1 ساعت تمرین انجام دهید. و پس از تمرین مجددا امتیازات جدید را برای تمرین در روزی دیگر ذخیره نمایید.
0 نظر
امتیازات تمرین اعتبار زمانی

توصیه های کتاب IELTS Target Band 7 برای بخش لیسنینگ

تفاوت بسیاری است میان دیدن کلمه برروی کاغذ به هنگام خواندن و شنیدن آن. وقتی کلمه ای را دیدید این بدان معنی نیست می توانید هنگام شنیدن هم تشخیصش دهید. بنابراین هر کلمه ای را که دیده اید باید حداقل یکبار هم آنرا شنیده باشید.
2 نظر
لیسنینگ آیلتس تقویت لیسنینگ تقویت مهارت شنیداری زبان انگلیسی